Sen

Mám taký sen! Štýloví slovenskí muži v ňom hrdo nosia perfektne padnúce oblečenie z kvalitných prírodných materiálov, navrhnuté tradičnou slovenskou značkou a ušité slovenskými krajčírkami.

Kým sa tento sen stane realitou, čaká nás ešte dosť veľa práce. Ale vyzerá to nádejne. Stále viac mojich kamarátov, či sledovateľov, sa ma vypytuje, ako má vyzerať a z čoho má byť ušitý dobrý oblek, alebo kabát, a kde ho kúpia. Čo je ešte lepšie, najtradičnejšia slovenská značka Ozeta, tu práve vstáva z popola. Dôkazom je kabát, ktorý mám na sebe.

Nič nie je dokonalé hneď a tak ako sa náš štýl iba rodí, aj Ozeta hľadá správnu cestu. Ale po zmenách, ktoré sa v tejto spoločnosti udiali, som optimistický. Rozhodne vám nebudem odporúčať z jej ponuky čokoľvek. Mám ale víziu, že spoločnými silami na oboch stranách, sa postupne môžeme dopracovať tam, kde sa za svoj vkus vo svete nebudeme musieť hanbiť, práve naopak.

Milí chlapi, od vás teda chcem, aby ste, keď Ozetu, alebo vlastne akúkoľvek inú slovenskú značku, navštívite, hovorili o tom, čo sa vám páči a čo nie. Pýtajte si prírodné materiály, väčši výber farieb, moderné strihy so širokými fazónami na sakách a iba citlivo vypchatými ramenami, či vzdelaný personál.

A ty, Ozeta, sleduj vývoj classic menswear vo svete, vzdelávaj seba aj našich mužov. Chápem, že stále bude drvivá väčšina predaných oblekov modrých a zmesových, no ak sa ti podarí vrámci špeciálnych kolekcii, vytvoriť viacero kúskov, ako je napríklad tento camel coat, my muži si ťa nájdeme a podporíme.

Držím palce!

Rustman